اخبار 23 بهمن 1402 - 4 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
هوشنگ علیبازی مطرح کرد:

برای اولین بار روانشناسان و مشاوران لیست انتخاباتی تحت عنوان «سارم» خواهند داد

رئیس ستاد انتخابات روانشناسان و مشاوران می‌گوید که ستاد انتخاباتی از کلیه روانشناسان و مشاوران کاندیدای تایید شده در سراسر کشور به صورت هماهنگ حمایت نماید.

به گزارش بهروان نیوز به نقل از سایکو پرس، هوشنگ علیبازی رئیس ستاد انتخابات روانشناسان و مشاوران در گفتگو با سایکوپرس اعلام کرد: مجموعه جمع‌بندی‌ها در ستاد انتخاباتی بر این است که ستاد از کلیه روانشناسان و مشاوران کاندیدای تایید شده در سراسر کشور به صورت هماهنگ حمایت نماید.

او بیان داشت: بدین منظور جلسات لازم با افراد متقاضی مشارکت در لیست صورت گرفته و در اوایل هفته آینده لیست نهایی «سارم» منتشر می‌گردد.

علیبازی افزود: از تمام همکاران عزیز در سراسر کشور درخواست می‌گردد به منظور مشارکت همه جانبه در قانونگذاری کشور با محوریت افراد متخصص و با تجربه در مجلس آینده در این انتخابات مشارکت داشته و شرکت نمایند.

دبیر انجمن صنفی مراکز روانشناسی و مشاوره کشور همچنین تاکید کرد: مهم‌ترین ماموریت و هدفی را که «سارم» دنبال می‌نماید این است که مجلس آینده، موضوع محور باشد و توانایی مقابله با چالش‌های موجود کشور را داشته و مقتدرانه بتواند قوانینی را تدوین کند که متناسب با نیازهای کشور در بخش های مختلف خصوصاً در حوزه سلامت و آموزش و بالاخص در حوزه سلامت روان جامعه باشد.

نویسنده
فاطمه فلاح
مطالب مرتبط
  • دیدگاه‌هایی که حاوی ناسزا و افترا است، به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شوند
  • برای بهتر و روان‌تر خوانده شدن دیدگاه شما، بهتر است از متن به صورت فارسی استفاده کنید نه با حروف فینگلیش
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به دیدگاه دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *