اخبار 25 مهر 1402 - 9 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

نامه رییس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره به مدیر سازمان یونیسف در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین

به گزارش بهروان نیوز به نقل از سازمان نظام روانشناسی، رییس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره به مدیر سازمان یونیسف در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین نامه زد. متن نامه به شرح زیر است:

«مدیر محترم اجرایی سازمان یونیسف

سرکار خانم کاترین ام راسل

بیش از 70 سال است که یونیسف برای بهبود زندگی کودکان و خانواده‌هایشان تلاش می‌کند و بیش از 70 سال است کودکان و خانواده‌های مظلوم فلسطینی هر روز زندگی خود را با ترس، وحشت، آوارگی و اضطراب ناشی از جنگ افروزی و غصب سرزمین مادریشان از سوی رژیم جعلی و ظالم صهیونیستی اسرائیل سپری می‌کنند. 

رژیم صهیونیستی با قطع کردن آب و برق باریکه غزه، ابتدایی‌ترین حقوق انسانی کودکان فلسطینی را لگدمال کرده است و با بمباران شبانه روزی منازل آنها سرزمین مادریشان را به قتلگاه لبالب از خون تبدیل کرده است. در همین حال، در این شرایط وحشتناك، کشتار و خشونت، بی آبی و گرسنگی، ترس و دلهره حق هیچ کودکی نیست. این رژیم منحوس حق زندگی را از کودکان و زنان و خانواده‌ها گرفته است. سازمان یونیسف مستند به اسناد تدوینی خود موظف به احقاق حقوق کودکان و حفاظت و حمایت از آنها در برابر خشم‌های جنایتکارانه است. اکنون کودکان فلسطینی نمی‌توانند از کودکی خود لذت ببرند. آنها شبها به جای خوابیدن در آغوش گرم مادرانشان در بغل سرد خاك و باروت می‌خوابند و به جای بادبادك بازی شاهد بارش بمب های فسفری بر سر خود هستند. 

جامعه روان‌شناسی و مشاوره ایران از جنابعالی می‌خواهد از رهبران دولت ها و جوامع بخواهید به تعهدات خود در قبال این نسل کشی ظالمانه عمل کنند. امروز و این لحظه وظیفه قانونی و اخلاقی شماست که در کوتاه‌ترین زمان جلوی این وحشی‌گری رژیم منحوس صهیونیستی موضع بگیرید و بازگشایی مسیر امداد رسانی و خدمات در بحران و خدمات انسان دوستانه به مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین را مطالبه کنید.

استفاده حداکثری از ظرفیت‌های قانونی و بین‌المللی یونیسف برای جلوگیری از قتل و خشونت‌‌‌ بی‌امان صهیونیست‌ها جزو بدیهی‌ترین وظایف آن نهاد است و چشم جهانی امروز به تلاش‌های شما دوخته شده است.

دکتر علی فتحی آشتیانی

رییس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران»

نویسنده
فاطمه فلاح
مطالب مرتبط
  • دیدگاه‌هایی که حاوی ناسزا و افترا است، به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شوند
  • برای بهتر و روان‌تر خوانده شدن دیدگاه شما، بهتر است از متن به صورت فارسی استفاده کنید نه با حروف فینگلیش
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به دیدگاه دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *