اخبار 16 اردیبهشت 1402 - 1 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

گروه دوچرخه‌سواران جوان، آغازگر جشن‌های پنجاه سالگی آسایشگاه خیریه کهریزک

آسایشگاه کهریزک

با استقبال گرم مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک، گروه دوچرخه‌سواران جوان با حضور بر سر مزار زنده یاد دکتر حکیم‌زاده ، رسماً آغازگر جشن‌های پنجاه سالگی کهریزک شدند. 

به گزارش بهروان‌نیوز به نقل از روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، با نوای سرود جاویدان «ای ایران»، تور دوچرخه سواران جوان با حضور 600 رکاب زن از باشگاه‌های مختلف شهر تهران، مسیر 35 کیلومتری میدان قزوین تا آسایشگاه خیریه کهریزک را رکاب زدند و رسماً آغازگر جشن‌های پنجاه سالگی این مجموعه خیریه شدند. 

اهداء تاج گلی زیبا بر مزار زنده یاد دکتر حکیم زاده مؤسس کهریزک، افتتاح سردیس آن عزیز سفر کرده و اجرای گروه موسیقی «بمان» به افتخار معلولین و سالمندان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک، از دیگر برنامه‌های این جوانان ورزشکار و نوعدوست جامعه بود.

مریم اکبری سرپرست تور دوچرخه سواری حاضر در کهریزک با چشمانی اشکبار و احساساتی سرشار از شادی و سرور، به خبرنگار کهریزک گفت: برای دهمین بار آمدیم با ادای احترام، حقوق معلولین و سالمندان را به مردم شهر یادآوری کنیم. آمدیم تا بگوییم، ای مردم ایران، معلولین با هر وضعیتی حق زندگی، آسایش و آرامش دارند. آنها بخشی از جامعه کنونی هستند و همه ارگان‌ها و نهادهای دارای مسئولیت اجرایی در شهر و کل کشور موظف و ملزم هستند تا تسهیلات لازم را برای رفاه حال این عزیزان فراهم نمایند.

اکبری اضافه کرد: امروز محمد جودی که با معلولیت شدید عهده‌دار مسئولیت حقوقی بیماران اوتیسم و سندروم‌دان است، به عنوان نماینده‌ای شایسته از جامعه معلولین همراه با رکاب زنان ورزشکار در آسایشگاه خیریه کهریزک حاضر شده است تا بدینوسیله اعلام نماییم معلولین دارای حقوقی برابر با سایر افراد جامعه هستند. 

وی با نگاهی به گروه‌های مختلف حاضر در این جشنواره ورزشی نیز گفت: نوجوانان و جوانان زیادی همراه و همگام ما مسیر میدان قزوین تا کهریزک را رکاب زدند. 

جشنواره 50 سالگی کهریزک، 16 تا 22 اردیبهشت ماه، در محل آسایشگاه خیریه تهران برگزار می‌شود و تور دوچرخه سواری جوانان با این حرکت نمادین، آغازگر جشنواره پیش روی مؤسسه خیریه کهریزک شدند.

نویسنده
ادمین
مطالب مرتبط
  • دیدگاه‌هایی که حاوی ناسزا و افترا است، به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شوند
  • برای بهتر و روان‌تر خوانده شدن دیدگاه شما، بهتر است از متن به صورت فارسی استفاده کنید نه با حروف فینگلیش
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به دیدگاه دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *