اخبار 14 اسفند 1401 - 1 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

حضور متفاوت فیلم نت در نمایشگاه رصتا

علی سرتیپی

مدیر فیلم‌نت با حضور در نمایشگاه رصتا به شائبه‌‌ها و شایعات پایان داد.

به گزارش بهروان نیوز، به نقل از ستاد خبری نخستین نمایشگاه رصتا، یکی از اتفاقاتی که در نمایشگاه امسال مطرح می‌شد عدم حضور دو یا سه پلتفرم بود که یکی از آنها «فیلم‌نت» بود.

تعداد محدودی از کانال‌های تلگرامی به این نکته اشاره کرده بودند که به نوعی این پلتفرم‌ها، نمایشگاه رصتا را تحریم کرده اند اما آمدنِ علی سرتیپی به عنوان مدیر فیلم‌نت به این شایعات پایان داد. او در گفت‌وگویی با ستاد خبری نمایشگاه اعلام کرد هیچ قهری در میان نیست و فقط دلیل نیامدن فیلم نت، عدم آمادگی برای حضور پرقدرت بوده است و دلیل دیگری نداشته است.

سرتیپی در آخرین روز نمایشگاه رصتا با بازدید از این نمایشگاه با مدیران برخی غرفه های حاضر در نمایشگاه دیدار کرد و توافقاتی را برای همکاری بیشتر با پلتفرم ها حاضر در نمایشگاه انجام داد.

او در گفت و گو با خبرنگار ستاد خبری نمایشگاه در خصوص برگزاری این دست نمایشگاه‌ها تأکید کرد و گفت: ما از هرگونه تعامل و ارتباط استقبال می‌کنیم؛ وقتی پلتفرم‌ها دور هم جمع می‌شوند و فضای اشتغال و کار فراهم باشد، اتفاقات خوبی می‌افتد. ما تلاش‌مان این است که بازار کار در حوزه پلتفرم‌ها رونق پیدا کند.

سرتیپی همچنین به تعامل با ساترا اشاره کرد که ما مثل بقیه پلتفرم‌ها با ساترا کار می‌کنیم؛ مشکلات همه‌جا هست اما خوشبختانه با تعامل و ارتباط با همدیگر پیش می‌رویم.

نویسنده
ادمین
مطالب مرتبط
  • دیدگاه‌هایی که حاوی ناسزا و افترا است، به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شوند
  • برای بهتر و روان‌تر خوانده شدن دیدگاه شما، بهتر است از متن به صورت فارسی استفاده کنید نه با حروف فینگلیش
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به دیدگاه دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *