اخبار 24 دی 1401 - 1 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0
توسعه و تقویت مراکز استارتاپی و دانش بنیان

مراکز استارتاپی و دانش بنیان تحت حمایت ستاد علوم شناختی قرار می گیرند

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی به منظور توسعه و تقویت بازار کسب وکار، تجاری سازی و معرفی محصولات و دستاوردهای شناختی به جامعه ، از مراکز استارتاپی ، شرکت های دانش بنیان و تولید کنندگان و ارایه دهندگان خدمات در"اولین همایش توانمندیهای دانش بنیان خلاق و استارتاپ ها" در نمایشگاه بین المللی تهران حمایت می کند.

معرفی مراکز استارتاپی و دانش بنیان

به گزارش بهروان نیوز به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، این رویداد از تاریخ 18 الی 21 بهمن ماه در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران، میزبان تعداد کثیری از استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان، تولیدکنندگان صنایع و ارائه دهندگان خدمات می باشد.

شرکت های منتخب می توانند برای حضور در پاویون ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در اولین همایش توانمندی های دانش بنیان خلاق و استارتاپ ها از پرداخت 50 درصد هزینه غرفه و سوبسید فروش به میزان 60 درصد طبق آیین نامه توسعه کسب و کار و تجاری سازی محصولات و خدمات استفاده نمایند.

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی از تمامی دست اندرکاران و صاحبان مراکز استارتاپی و شرکت های دانش بنیان در حوزه های روانشناسی شناختی، مدلسازی، هوش مصنوعی، داده کاوی، زبان شناسی شناختی، بازی های شناختی، آموزش و پرورش شناختی دعوت کرد درصورتی که محصول و یا خدمات این موسسات به مرحله عرضه رسیده باشد ، فرم درخواست را تکمیل و به همراه معرفی محصول در قالب عکس و فیلم به ایمیل education@cogc.ir تا تاریخ 25 دی ماه 1401 ارسال نمایید.

بدیهی است ارسال فرم درخواست به معنای تایید و حضور در پاویون ستاد نیست و متقاضیان بر اساس نوع محصول، میزان آمادگی تیم و زمان ثبت نام اولویت بندی خواهند شد.

 

نویسنده
فاطمه فلاح
مطالب مرتبط
  • دیدگاه‌هایی که حاوی ناسزا و افترا است، به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شوند
  • برای بهتر و روان‌تر خوانده شدن دیدگاه شما، بهتر است از متن به صورت فارسی استفاده کنید نه با حروف فینگلیش
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به دیدگاه دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *