اخبار 07 بهمن 1402 - 5 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
4
خبر فوری

محمد حاتمی، کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخاباتی تهران و شهرری شد

شنیده‌ها حاکی از آن است محمد حاتمی، رئیس دوره چهارم سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور در انتخابات دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی کاندیدا و تایید صلاحیت شده است.

محمد حاتمی کاندید انتخابات دوازدهم مجلس شد

به گزارش بهروان نیوز، شنیده‌ها حاکی از آن است محمد حاتمی، رئیس دوره چهارم سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور در انتخابات دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخاباتی تهران و شهرری کاندیدا و تایید صلاحیت شده است.

حاتمی یکی از موفق‌ترین و پر افتخارترین مدیران اجرایی کشور است که علاوه بر ریاست چهارمین دوره سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ، مدتی مشاور  وزیر آموزش و پرورش، مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مشاور سازمان ملی جوانان و عضویت در شوراهای تأثیرگذار کشور، مدیر مراکز‌ مشاوره ‌روانشناسی شاهد، مسئول تولید و پخش تلویزیون کرمان، مدیرگروه ادب و هنر شبکه دوم، مدیرگروه روانشناسی دانشگاه خوارزمی، بر عهده داشته و هم اکنون رئیس انجمن مطالعات روان‌درمانی ایران و دانشیار دانشگاه خوارزمی است.  

علاوه‌بر این او سا‌ل‌ها در صداوسیما به عنوان مدیر و تهیه کننده فعالیت داشته است که از جمله کار‌های او می‌توان به «برنامه هفتگی شاهد»، «سریال تلویزیونی «گل پامچال»، «سریال طوفان شن(حمله آمریکابه طبس)» «سریال سیمرغ(شهیدان شیرودی وکشوری)»، «سریال بچه‌های بهشت (شهید فهمیده)» فیلم‌های سینمایی «توئی که نمی‌شناختمت»، «مرز دیدار»،«چکمه»، «در مسلخ عشق» و…. مجموعه‌های تلویزیونی «حدیث دشت عشق» و «فتح خون» اشاره کرد. این استاد دانشگاه در بین روانشناسان و مشاوران، دانشجویان و جامعه هنری کشور محبوبیت بسیار بالایی دارد.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برای تعیین نمایندگان دوازدهمین دوره مجلس (۲۹۰ نماینده برای یک دوره چهار ساله) برگزار خواهد شد.

نویسنده
فاطمه فلاح
مطالب مرتبط
 • دیدگاه‌هایی که حاوی ناسزا و افترا است، به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شوند
 • برای بهتر و روان‌تر خوانده شدن دیدگاه شما، بهتر است از متن به صورت فارسی استفاده کنید نه با حروف فینگلیش
 • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به دیدگاه دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. زکیه اسفند برامی میگه

  انتخابی بجا وشایسته ایست، در رزومه کاری ایشان فعالیت های بسیار عالی به چشم میخورد وبرهمگان روشن است، ازخداوند منان ارزوی سلامتی وموغقیت در این انتخاب را برای ایشان خواهانم

  • ارسلان عبدالهی دهکی میگه

   سلام و درود بر دکتر حاتمی
   باعث افتخار جامعه روانشناسی و مشاوره کشور است حتما رای خواهیم داد.
   ارسلان عبدالهی دهکی

 2. زکیه اسفند برامی میگه

  انتخابی بجا وشایسته ای است، بعتوان یک روانشناس نه ایشان حقوق منو میدهند ونه نسبتی دارم، بلکه پیشینه وکارها وخدماتی که در رزومه کاری ایشان است بسیار درخشان بوده وخواهد بود باارزوی موفقیت وتندرستی برای ایشان، من خودم یکی از رای دهندگانشان خواهم بود.

 3. اسماعیل میگه

  سلام افتخارجامعه ی روانشناسی است،با رای بسیاربالا ونتحب مردم