اخبار 24 مهر 1402 - 8 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
رحیم سلگی، روانشناس:

سلامت روان و سلامت جسم باهم در ارتباط اند

رحیم سلگی با تاکید بر اینکه مسائل و دغدغه‌های مالی بسیاری وجود دارد، می‌گوید که با رسیدگی به سلامت روان می‌توان یکسری از مشکلات را رفع کرد.

به گزارش بهروان نیوز، رحیم سلگی، عضو هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی روانشناسی و مشاوره کشور، در خصوص هفته سلامت روان گفت: سلامت روان جز مباحث مهم در جهان است که یک روز و یک هفته در جهان به آن اختصاص داده شده است. سلامت روان یک حق جهانی برای بشر است، به عنوان شعار امسال انتخاب شده است و با توجه به رویکردهایی که وجود دارد و طبق تحقیقات انجام شده، سلامت روان و سلامت جسم باهم در ارتباط‌ اند.

او با اشاره به برگزاری نمایشگاه «چهارسوی سلامت روان»، افزود: باتوجه به این موضوع انجمن صنفی کارفرمایان، تصمیم گرفت به دلیل شرایط موجود در جامعه، طی یک هفته خدمات مشاوره و آموزشی را به صورت رایگان ارائه بدهیم. این خدمات توسط روانشناسان متخصص و باتجربه در حوزه‌های کودک، فردی، خانواده و کسب و کار به مردم ارائه می‌شوند.

این روانشناس درباره برگزاری کارگاه‌های تخصصی برای روانشناسان، توضیح داد: در کارگاه‌های تخصصی که برای روانشناسان و دانشجویان این رشته برگزار می‌شود، موضوعاتی چون مسائل حقوقی در روانشناسی، اقتصاد در روانشناسی و بیمه روانشناسی آموزش داده می‌شوند.

 

خبرنگار: آیدا قاسمی

نویسنده
ادمین
مطالب مرتبط
  • دیدگاه‌هایی که حاوی ناسزا و افترا است، به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شوند
  • برای بهتر و روان‌تر خوانده شدن دیدگاه شما، بهتر است از متن به صورت فارسی استفاده کنید نه با حروف فینگلیش
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به دیدگاه دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *