کارگاه های درمانی 27 تیر 1402 - 11 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

روان‌درمانی تک جلسه‌ای SST (حضوری و آنلاین)

روان‌درمانی تک جلسه‌ای چیست؟ چرا این رویکرد مورد استقبال بسیاری از روان‌درمانگران و مشاوران در جهان قرار گرفته است؟ متخصص تک‌جلسه‌ای باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ کدام مراجعان و موضوعات را می‌توانیم با این رویکرد کمک کنیم؟ آیا امکان دارد رویکردهای دیگری را با روان‌درمانی تک جلسه‌ای تلفیق کرد؟ کدام مهارت‌ها و فنون هستند که بیشترین اهمیت را در موفقیت در انجام روان‌درمانی تک جلسه‌ای دارند؟

در این کارگاه تخصصی، به این نکات و خیلی بیشتر می‌پردازیم. آقای دکتر یاسر مدنی، عضو هیات‌علمی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران، دکترای تربیت مشاور و فوق دکترای روان‌درمانی کوتاه‌مدت و مترجم چندین کتاب در این حوزه هستند. حاضرین در این کارگاه فرصتی فوق‌العاده برای دریافت مستقیم مهارت‌های اساسی اس‌اس‌تی را خواهند داشت. در پایان گواهی معتبر شرکت در این کارگاه به دو زبان فارسی و انگلیسی ارائه می‌شود. در مجموعه‌ی به‌زیست کلینیک، اولین و تنها مرکز استاندارد سوپرویژن و تربیت درمان‌گر و مشاور در ایران، مشتاق هستیم شما را با مرزهای حرفه‌ای آشنا کنیم.

تلفن ثبت نام :

۰۹۱۲۹۳۱۲۱۵۵
۰۲۱۸۶۰۷۰۷۵۰

معرفی استاد

دکتر یاسر مدنی ( عضو هیات‌علمی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران، دکترای تربیت مشاور و فوق دکترای روان‌درمانی کوتاه‌مدت )

اطلاعات برگزارکننده

نام برگزار‌کننده

 دکتر یاسر مدنی

 شماره برگزارکننده

 09129312155

نویسنده
ادمین
مطالب مرتبط
  • دیدگاه‌هایی که حاوی ناسزا و افترا است، به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شوند
  • برای بهتر و روان‌تر خوانده شدن دیدگاه شما، بهتر است از متن به صورت فارسی استفاده کنید نه با حروف فینگلیش
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به دیدگاه دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *