اخبار 16 اردیبهشت 1402 - 1 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه
کپی شد!
0
در نشست تعاملی معاونت فرهنگی فراجا و نظام روانشناسی مطرح شد؛

اهتمام ویژه بر توسعه و گسترش امنیت روانی_اجتماعی شهروندان

روانشناسی

در نشست تعاملی معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا با سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره بر لزوم برنامه‌ریزی و همکاری مشترک و گسترش امنیت روانی اجتماعی شهروندان تاکید شد.

به گزارش بهروان‌نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، نشست تعاملی معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا با سازمان نظام روانشناسی و مشاوره به مناسبت بزرگداشت روز روان‌شناس برگزار شد. در نشست محمد حاتمی رئیس این سازمان با سردار دکتر منتظر المهدی معاون فرهنگی و اجتماعی فراجا، ضمن دیدار به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

در این نشست تعاملی بر لزوم برنامه ریزی و همکاری مشترک در راستای توسعه و گسترش امنیت روانی اجتماعی شهروندان تاکید شد.

حاتمی در ابتدای جلسه اظهار داشت: انتصاب یکی از روان‌شناسان عضو سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور در سمت معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فرصت مغتنمی است که با سابقه قبلی فعالیت ایشان می‌تواند موجبات بالندگی هر چه بیشتر پلیس در این حوزه را فراهم کند.

رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره با بیان اینکه امروزه حوزه روان‌شناسی و مشاوره پلیس به سطح مناسبی از رشد دست یافته است که از شیوه‌های علمی و بروز در حوزه‌های مأموریتی خود استفاده می‌کند، از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده توسط پلیس در این رابطه قدردانی کرد.

حاتمی تصریح کرد: سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور آماده تعامل سازنده در حوزه اقدامات فرهنگی و اجتماعی است که می‌تواند با بهره گیری از ظرفیت ۵۰ هزار روانشناس و مشاور عضو سازمان به عنوان پرچمداران حوزه سلامت روان در اقدامات پیشگیرانه با معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس همکاری کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس با اشاره به نقش مهم، مؤثر و معتبر سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره به عنوان اصلی‌ترین صنف تخصصی این حوزه، گفتمان سازی سلامت روان به عنوان ادبیات قالب فرد، خانواده و جامعه را مورد تاکید قرار داد.

سردار منتظرالمهدی با اشاره به امکانات، تجهیزات و ظرفیت‌های موجود در معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس، آمادگی این معاونت را در راستای تولیدات رسانه‌ای مشترک با سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره اعلام کرد.

نویسنده
ادمین
مطالب مرتبط
  • دیدگاه‌هایی که حاوی ناسزا و افترا است، به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شوند
  • برای بهتر و روان‌تر خوانده شدن دیدگاه شما، بهتر است از متن به صورت فارسی استفاده کنید نه با حروف فینگلیش
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به دیدگاه دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *