اخبار داخلی 04 بهمن 1401 - 1 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
توسعه بازار کسب و کار و معرفی محصولات و دستاوردهای شناختی

معرفی محصولات و دستاوردهای شناختی

به منظور رونق تجاری سازی و توسعه بازار کسب و کار و معرفی محصولات و دستاوردهای شناختی به جامعه، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی فرصت حمایتی از شرکت های استارتاپی، دانش بنیان و ارایه دهندگان خدمات در حوزه مادر، کودک و نوجوان برای شرکت درپاویون محصولات و خدمات شناختی در “بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مادر، کودک و نوجوان” اصفهان را فراهم کرده است.

“بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مادر، کودک و نوجوان” اصفهان که از معتبرترین نمایشگاه های کشور است، در تاریخ 8 الی 12 اسفند ماه میزبان تعداد کثیری از استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان، تولیدکنندگان صنایع و ارائه دهندگان خدمات در حوزه مادر، کودک و نوجوان می باشد.
 
در چارچوب این رویداد شرکت های استارتاپی، دانش بنیان و ارایه دهندگان خدمات در حوزه مادر، کودک و نوجوان منتخب می توانند برای حضور در پاویون ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی از خدمات حمایتی این ستاد شامل پرداخت 50 درصد هزینه غرفه، پرداخت 50 درصد هزینه اقامتی و سوبسید فروش به میزان 60 درصد طبق آیین نامه توسعه کسب و کار و تجاری سازی محصولات و خدمات بهره مند شوند.
 
ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در این رویداد از تمامی دست اندرکاران و صاحبان محصولات و خدمات تولیدی درحوزه های روانشناسی شناختی، مدلسازی، هوش مصنوعی، داده کاوی، زبان شناسی شناختی، بازی های شناختی، آموزش و پرورش شناختی و… با موضوع مادر، کودک و یا نوجوان در صورتی که محصول و یا خدمت ایشان به مرحله عرضه رسیده باشد، دعوت می کند فرم درخواست را تکمیل و به همراه معرفی محصول خود در قالب عکس و فیلم به ایمیل education@cogc.ir تا تاریخ 10 بهمن ماه 1401 ارسال نمایند.
 
بدیهی است ارسال فرم درخواست به معنای تایید و حضور در پاویون ستاد نیست و متقاضیان بر اساس نوع محصول، میزان آمادگی تیم و زمان ثبت نام اولویت بندی خواهند شد.

منبع: ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی

نویسنده
ادمین
مطالب مرتبط
  • دیدگاه‌هایی که حاوی ناسزا و افترا است، به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شوند
  • برای بهتر و روان‌تر خوانده شدن دیدگاه شما، بهتر است از متن به صورت فارسی استفاده کنید نه با حروف فینگلیش
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به دیدگاه دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *