اخبار 26 مرداد 1402 - 10 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0
تکذیبیه سازمان نظام روانشناسی درخصوص زنده نبودن برنامه سه شنبه شب؛

راوی دروغ گفته یا قصد شوخی داشته است!

شب گذشته، آقایان دکتر نعیمی و دکتر سلیمی در برنامه آنلاین اظهار داشته‌اند که برنامه گفت‌و‌گو ریاست محترم سازمان نظام‌ روان‌شناسی و‌ مشاوره در سه‌شنبه شب قبلا ضبط شده و پس از مونتاژ به عنوان‌ برنامه زنده پخش شده است. کذب محض است.

به گزارش بهروان نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره، شب گذشته آقایان دکتر نعیمی و دکتر سلیمی دربرنامه آنلاین اظهار داشته‌اند که برنامه گفت‌و‌گو ریاست محترم سازمان نظام‌ روان‌شناسی و‌ مشاوره در سه‌شنبه شب قبلا ضبط شده و پس از مونتاژ به عنوان‌ برنامه زنده پخش شده است. کذب محض است این برنامه با حضور هفت نفر از پرسنل سازمان که تاساعت ۱۲ شب حضور داشته‌اند به صورت زنده پخش گردیده است. راوی دروغ گفته یا قصد شوخی داشته است.

درباره لغو انتخابات 1402/05/20 سازمان با حسن نیت به منظور همبستگی و تعامل پس از جلساتی که با حضور نهادهای نظارتی داشته است در روز جمعه 1402/05/13 در محل سازمان جلسه مشترکی با دکتر مسجدی برگزار نموده و روی مواد نحوه مشارکت توافق شده است، مقرر گردید، پس از تصویب شورای مرکزی امضاء و مبادله شود، شورای مرکزی در همان روز تصویب نمود‌ و قرار بود در روز چهاردهم امضا و مبادله شود. اما از روز چهاردهم دوستان به بهانه مسافرت در جلسه امضا تفاهم‌نامه حاضر نشدند و با زمان‌گیری به عهد و‌ قول خود وفا نکردند، اینکه می‌گویند، لیست قرار بوده بدهیم، صحت ندارد. درصورت لزوم مفاد تفاهم‌نامه را منتشر خواهیم کرد.

سازمان بر این اساس و با درک اتحاد و تعامل انتخابات بیستم را لغو کرد ولی آقایان عهدشکنی کردند. سایر مطالب دوستان هم این‌گونه است، از جمله اعتبار احکام صادره سال ۱۴۰۰ که قبلا لغو شده است و درباره حق مدیریت مسئولان سازمان بر طبق آیین مالی و معاملاتی مصوب شورای مرکزی است، تعهد عدم دریافت حق مدیریت مربوط به اعضای‌شورای‌مرکزی و هیئت بازرسان است نه مسئولان و در چهارساله گذشته تمام فرایند مالی و اداری قانونی انجام شده است، در صحبت‌های رئیس سازمان درباره شرکت یا عدم شرکت اعضا یا مطلبی دال بر تهدید و لغو پروانه نبوده است بیش از ده هزار بیننده می‌توانند شهادت دهند، متاسفیم دوستان حرفی برای تخریب مسئولان سازمان ندارند به نشر اکاذیب می پردازند.

نویسنده
فاطمه فلاح
مطالب مرتبط
  • دیدگاه‌هایی که حاوی ناسزا و افترا است، به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شوند
  • برای بهتر و روان‌تر خوانده شدن دیدگاه شما، بهتر است از متن به صورت فارسی استفاده کنید نه با حروف فینگلیش
  • موارد درگیری با کاربران در پاسخ به دیدگاه دیگر کاربران پذیرفته نمی‌شود
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *